Gündem (Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 27.07.2022 - 17:15, Güncelleme: 27.07.2022 - 17:15

Özgür Özel, Allah'ın emirlerini hatırlatan imama hakaret etti! Bu saygısıza bir cevabınız yok mu?

 

Özgür Özel, Allah'ın emirlerini hatırlatan imama hakaret etti! Bu saygısıza bir cevabınız yok mu?

Varlık sebebi Allah'ın dinine ve Türk Milletinin değerlerine kılıç çekmek olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin önde gelen şovalyelerinden Özgür Özel, halkımızın düşürülmek istendiği sekülerizm çukuruna Allah'ın emir ve yasakları ölçüsünde dikkat çekmek isteyen İmam Halil Konakçı hocaefendiyi hedef gösterdi. Milletin inanç ve değerlerine sadakat ile bağlı olduğunu vurgulayan ve en ufak fırsatta bunu kullanmaktan da geri durmayan Saadet Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi'nin genel müdürlerinden ve parti yetkililerinden ise ortakları Özgür Özel'in saldırısına dair tek çıt çıkmadı!
Varlık sebebi Allah'ın dinine ve Türk Milletinin değerlerine kılıç çekmek olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin önde gelen şovalyelerinden Özgür Özel, halkımızın düşürülmek istendiği sekülerizm çukuruna Allah'ın emir ve yasakları ölçüsünde dikkat çekmek isteyen Ankara Melike Hatun Camii imamı Halil Konakçı'nın görevden alınması çağrısı yaparak, "Milletimiz bilsin ki bu pis dil bu imamın ağzında olsa da ipler onu oraya yollayan Diyanet İşleri Başkanı’nın ve Erdoğan'ın elindedir" diyerek hedef gösterdi! TBMM'de yaptığı basın toplantısından bir video kesiti paylaşan Özel, paylaşımına "Bu imamın o minbere çıktığı her gün, minberde tırmandığı her basamak, o kürsüyü işgal ettiği her saniye bu hakaretlere sizi ortak eder kardeşim. Milletimiz bilsin ki bu pis dil bu imamın ağzında olsa da ipler onu oraya yollayan Diyanet İşleri Başkanı’nın ve Erdoğan'ın elindedir" diyerek aralıksız hedef gösterdi! 23 Nisan 1920'de Kuran-ı Kerim hatimleri indirilerek açılan TBMM'de düzenlediği basın toplantısı'nda, İslam'ın tesettür emrini hatırlatan Halil Konakçı Hocaya binbir hakaret yağdıran CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bir meczup, Halil Konakçı, Ankara Melike Hatun Camii imamlığını sürdürüyor. Orada onu tehdit ediyor, burada şeriat çağrısı yapıyor. En son döndü, dedi ki utanmaz ‘dedelerimizin yatak odasında 100 yıl önce görmedikleri kıyafetleri biz artık çarşıda pazarda görüyoruz…’ Diyanet İşleri Başkanı! Bu Türkiye Cumhuriyeti kadınlarının vücudunu hedef alıyor." diyerek küstahlığını zirveye taşıdı.  Halil Konakçı hocanın, "dedelerimizin yatak odasında 100 yıl önce görmedikleri kıyafetleri biz artık çarşıda pazarda görüyoruz…" tespitinin doğru olup-olmadığı konusunda bir görüş serdedemeyen saygısız Özgür Özel'in sözleri sonrasında, gözler Saadet Partisi'ne çevrildi..  Dindar insanlara haksızlık edildiğini söyleyerek helalleşme isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bize Temel Karamollaoğlu kefil" hatırlatmasının bir aldatmaca olup olmadığını görmek için, şimdi SP yöneticilerinden Özgür Özel'in sözlerine cevap bekleniyor  Tüm bunlara rağmen milletin inanç ve değerlerine sadakat ile bağlı olduğunu vurgulayan ve en ufak fırsatta bunu kullanmaktan da geri durmayan Saadet Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi'nin yöneticilerinden yoldaşları Özgür Özel'in saldırısına şu ana kadar tek çıt çıkmadı! İŞTE; TAYYİP ERDOĞAN SÖZKONUSU OLUNCA, HEMEN EKRAN EKRAN DOLAŞIP, LAF YETİŞTİREN, AMA ALLAH'IN EMRİNİ HATIRLATAN BİR HOCAYA "PİS DİL" DİYEN CHP'LİYE TEK KELİME EDEMEYEN SAADET PARTİLİ YÖNETİCİLER:    
Varlık sebebi Allah'ın dinine ve Türk Milletinin değerlerine kılıç çekmek olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin önde gelen şovalyelerinden Özgür Özel, halkımızın düşürülmek istendiği sekülerizm çukuruna Allah'ın emir ve yasakları ölçüsünde dikkat çekmek isteyen İmam Halil Konakçı hocaefendiyi hedef gösterdi. Milletin inanç ve değerlerine sadakat ile bağlı olduğunu vurgulayan ve en ufak fırsatta bunu kullanmaktan da geri durmayan Saadet Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi'nin genel müdürlerinden ve parti yetkililerinden ise ortakları Özgür Özel'in saldırısına dair tek çıt çıkmadı!

Varlık sebebi Allah'ın dinine ve Türk Milletinin değerlerine kılıç çekmek olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin önde gelen şovalyelerinden Özgür Özel, halkımızın düşürülmek istendiği sekülerizm çukuruna Allah'ın emir ve yasakları ölçüsünde dikkat çekmek isteyen Ankara Melike Hatun Camii imamı Halil Konakçı'nın görevden alınması çağrısı yaparak, "Milletimiz bilsin ki bu pis dil bu imamın ağzında olsa da ipler onu oraya yollayan Diyanet İşleri Başkanı’nın ve Erdoğan'ın elindedir" diyerek hedef gösterdi!

TBMM'de yaptığı basın toplantısından bir video kesiti paylaşan Özel, paylaşımına "Bu imamın o minbere çıktığı her gün, minberde tırmandığı her basamak, o kürsüyü işgal ettiği her saniye bu hakaretlere sizi ortak eder kardeşim. Milletimiz bilsin ki bu pis dil bu imamın ağzında olsa da ipler onu oraya yollayan Diyanet İşleri Başkanı’nın ve Erdoğan'ın elindedir" diyerek aralıksız hedef gösterdi!

23 Nisan 1920'de Kuran-ı Kerim hatimleri indirilerek açılan TBMM'de düzenlediği basın toplantısı'nda, İslam'ın tesettür emrini hatırlatan Halil Konakçı Hocaya binbir hakaret yağdıran CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bir meczup, Halil Konakçı, Ankara Melike Hatun Camii imamlığını sürdürüyor. Orada onu tehdit ediyor, burada şeriat çağrısı yapıyor. En son döndü, dedi ki utanmaz ‘dedelerimizin yatak odasında 100 yıl önce görmedikleri kıyafetleri biz artık çarşıda pazarda görüyoruz…’ Diyanet İşleri Başkanı! Bu Türkiye Cumhuriyeti kadınlarının vücudunu hedef alıyor." diyerek küstahlığını zirveye taşıdı. 

Halil Konakçı hocanın, "dedelerimizin yatak odasında 100 yıl önce görmedikleri kıyafetleri biz artık çarşıda pazarda görüyoruz…" tespitinin doğru olup-olmadığı konusunda bir görüş serdedemeyen saygısız Özgür Özel'in sözleri sonrasında, gözler Saadet Partisi'ne çevrildi.. 

Dindar insanlara haksızlık edildiğini söyleyerek helalleşme isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Bize Temel Karamollaoğlu kefil" hatırlatmasının bir aldatmaca olup olmadığını görmek için, şimdi SP yöneticilerinden Özgür Özel'in sözlerine cevap bekleniyor 

Tüm bunlara rağmen milletin inanç ve değerlerine sadakat ile bağlı olduğunu vurgulayan ve en ufak fırsatta bunu kullanmaktan da geri durmayan Saadet Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi'nin yöneticilerinden yoldaşları Özgür Özel'in saldırısına şu ana kadar tek çıt çıkmadı!

İŞTE; TAYYİP ERDOĞAN SÖZKONUSU OLUNCA, HEMEN EKRAN EKRAN DOLAŞIP, LAF YETİŞTİREN, AMA ALLAH'IN EMRİNİ HATIRLATAN BİR HOCAYA "PİS DİL" DİYEN CHP'LİYE TEK KELİME EDEMEYEN SAADET PARTİLİ YÖNETİCİLER:

 
 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve birebirhaber.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.