Gündem (Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 29.07.2022 - 23:37, Güncelleme: 29.07.2022 - 23:37

Irkçı mülteci Ümit Özdağ sert kayaya çarptı! Bakan Varank, 'ahlaksız müfteri' için harekete geçti

 

Irkçı mülteci Ümit Özdağ sert kayaya çarptı! Bakan Varank, 'ahlaksız müfteri' için harekete geçti

Dağıstan'dan gelip Türkiye'yi ırkçı faaliyetlerle karıştırmaya çalışan ve darbeci Muzaffer Özdağ'ın oğlu olan Ümit Özdağ, bu kez çalışkanlığıyla vatandaşların gönlünde taht kuran Bakan Varank'a bulaştı. İftiralarını sosyal medyadan sürdüren Özdağ'a sert tepki gösteren Varank, tartışmayı mahkemeye taşıdı. Bakan Varank, Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek "Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek." ifadelerini kullandı.
Türkiye'ye mülteci olarak gelip ülkenin değerlerini hedef alan ve iç karışıklıklar çıkarmaya çalışan 'malum zihniyetteki mülteciler' gibi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da fitne faaliyetlerini sürdürüyor.  Irkçı mülteci Ümit Özdağ, bu kez çalışkanlığıyla bilinen ve vatandaşların takdirini kazanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı hedef aldı.  Özdağ, dün yaptığı bir konuşmada Bakan Varank'ı hedef alarak iki yeğeninin kamuda üst pozisyonlara yerleştirildiğini iddia etti. Bakan Varank'ın Özdağ'a sosyal medya üzerinden cevap vermesiyle başlayan tartışma yeni bir boyut kazandı. Bakan Varank'ı hedef aldı Özdağ, dünkü konuşmasında "Mustafa Varank, 'ilk düşünceniz istihdam edilmek olmasın' diye Türk gençlerine bir çağrıda bulunmuş. Bu çağrıyı yapan Varank iki yeğenini bir devlet kurumuna yerleştirdi. Hem de üst bir pozisyona. Normalde o kurumda çalışanların 20 yılda geldiği bir konuma. Sonra bu yeğenler olumsuz bir işe karıştılar. Bunun üzerine Varank tarafından o kurumdan alınıp başka bir kuruma alındılar. İnsanda bir utanma olur." dedi. Varank'tan sert tepki: Alçak müfteri! Özdağ'ın bu konuşmasını alıntılayan Bakan Varank ise sosyal medyadan sert bir şekilde cevap verdi. Varank, "Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri!" ifadelerini kullandı. Özdağ, Varank'a cevap vermek yerine lafı dolandırdı Bunun üzerine Özdağ, iddiasını ispat etmek yerine lafı dolandırarak, "Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı gayet iyi anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen." yanıtını verdi. Varank: Lafı gevelemeyi bırak, ispat etmeyen alçaktır Özdağ'a bir kez daha yanıt veren Bakan Varank, "Lafı gevelemeyi bırak da yalanını ispat et. Hadi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen sadece müfteri değil aynı zamanda alçaktır!" paylaşımında bulundu. "Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek!" Bakan Varank, Ümit Özdağ ile arasında yaşadığı tartışma sonrası harekete geçerek Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu. Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Varank paylaşımına "İki yeğenimi kamuda üst pozisyona getirdiğim, adli makamlarca yanlışı tespit edilip yerlerini değiştirdiğim yalanını hala ispatlamayan müfteri için suç duyurusunda bulundum. Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek!" notunu düştü.
Dağıstan'dan gelip Türkiye'yi ırkçı faaliyetlerle karıştırmaya çalışan ve darbeci Muzaffer Özdağ'ın oğlu olan Ümit Özdağ, bu kez çalışkanlığıyla vatandaşların gönlünde taht kuran Bakan Varank'a bulaştı. İftiralarını sosyal medyadan sürdüren Özdağ'a sert tepki gösteren Varank, tartışmayı mahkemeye taşıdı. Bakan Varank, Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirterek "Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek." ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye mülteci olarak gelip ülkenin değerlerini hedef alan ve iç karışıklıklar çıkarmaya çalışan 'malum zihniyetteki mülteciler' gibi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da fitne faaliyetlerini sürdürüyor. 

Irkçı mülteci Ümit Özdağ, bu kez çalışkanlığıyla bilinen ve vatandaşların takdirini kazanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı hedef aldı. 

Özdağ, dün yaptığı bir konuşmada Bakan Varank'ı hedef alarak iki yeğeninin kamuda üst pozisyonlara yerleştirildiğini iddia etti. Bakan Varank'ın Özdağ'a sosyal medya üzerinden cevap vermesiyle başlayan tartışma yeni bir boyut kazandı.

Bakan Varank'ı hedef aldı

Özdağ, dünkü konuşmasında "Mustafa Varank, 'ilk düşünceniz istihdam edilmek olmasın' diye Türk gençlerine bir çağrıda bulunmuş. Bu çağrıyı yapan Varank iki yeğenini bir devlet kurumuna yerleştirdi. Hem de üst bir pozisyona. Normalde o kurumda çalışanların 20 yılda geldiği bir konuma. Sonra bu yeğenler olumsuz bir işe karıştılar. Bunun üzerine Varank tarafından o kurumdan alınıp başka bir kuruma alındılar. İnsanda bir utanma olur." dedi.

Varank'tan sert tepki: Alçak müfteri!

Özdağ'ın bu konuşmasını alıntılayan Bakan Varank ise sosyal medyadan sert bir şekilde cevap verdi. Varank, "Bu ahlaksız provokatör de bana bulaşmaya çalışmış. Benim bırakın kamuda çalışanı, çalışan bir yeğenim yok. Hepsinin yaşları küçük. Bu yalanını ispat edersen ben istifa etmeye hazırım, edemezsen sen partinden ve vekillikten istifa edecek misin alçak müfteri!" ifadelerini kullandı.

Özdağ, Varank'a cevap vermek yerine lafı dolandırdı

Bunun üzerine Özdağ, iddiasını ispat etmek yerine lafı dolandırarak, "Terbiyeli konuş. Sen kimlerden bahsettiğimi ve olayı gayet iyi anladın. Ahlaksız da sensin müfteri de sensin. Türk gençlerinin umutlarını yıkan bir zihniyetin temsilcisisin sen." yanıtını verdi.

Varank: Lafı gevelemeyi bırak, ispat etmeyen alçaktır

Özdağ'a bir kez daha yanıt veren Bakan Varank, "Lafı gevelemeyi bırak da yalanını ispat et. Hadi hodri meydan! Kimmiş benim yeğenim? Hangi mahkeme ne karar vermiş? İspat etmeyen sadece müfteri değil aynı zamanda alçaktır!" paylaşımında bulundu.

"Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek!"

Bakan Varank, Ümit Özdağ ile arasında yaşadığı tartışma sonrası harekete geçerek Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu. Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Varank paylaşımına "İki yeğenimi kamuda üst pozisyona getirdiğim, adli makamlarca yanlışı tespit edilip yerlerini değiştirdiğim yalanını hala ispatlamayan müfteri için suç duyurusunda bulundum. Korkakça dokunulmazlık zırhının arkasına saklanmazsa tıpış tıpış gelip mahkemede hesap verecek!" notunu düştü.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve birebirhaber.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.